Vojtěch Hynek Popelka (1888-1971)
olej, plátno, 1927, 90 x 104 cm, sign. V. H. Popelka 1927, rám
Auction price: 6.650 CZK (278 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:37
Current price: 6.650 CZK (278 €)