Pohled na věž
akvarel, papír, 43 x 29 cm, sign. PD K. Koubek, rám
ID: 239
Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:58
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
ID: 239
Auction price: 650 CZK (28 €)
Current price: 650 CZK (28 €)