Karel Koubek (1896-1940)
akvarel, papír, 43 x 29 cm, sign. PD K. Koubek, rám
Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:58
Current price: 650 CZK (28 €)