Hradčany
olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně
ID: 24
Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:23
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
ID: 24