Hradčany
olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně
ID: 24
Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:23
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
ID: 24