umělecká dílna Forchtsam
intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:03
Current price: 1.000 CZK (42 €)