umělecká dílna Forchtsam
intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:04
Current price: 1.000 CZK (42 €)