Jarmila Svobodová Kalašová (1927)
olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:12
Current price: 8.000 CZK (334 €)