Antonín Hudeček (1872-1942)
olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám
Auction price: 56.600 CZK (2.359 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:18
Current price: 56.600 CZK (2.359 €)