Karel Maixner
olej, plátno, 1872, 26/7, 67 x 56 cm, sign. PD Karel Maixner 1872, rám
Auction price: 13.300 CZK (555 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:19
Current price: 13.300 CZK (555 €)