Pech
akryl, asambláž, plátno, 1992, 60 x 39 cm, sign. PD Pech 92, rám
Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:20
Current price: 1.400 CZK (59 €)