Čtyři zámotky
litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1
ID: 262
Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:21
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids