Bohumil Pavlík (1905-1991)
olej, plátno, 1938, 68 x 98 cm, sign. PD B. Pavlík 38, rám, protrženo
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:26
Current price: 2.000 CZK (84 €)