Jan Hála (1890-1959)

Žně

olej, rám, 110 x 150,5 cm, sign. LD Jan Hála 1938, rám, rám není upěvněn k obrazu

ID: 28

Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 13:27

Current price: 330.000 CZK (13.750 €)

Last auctioneer: ID1**8 History of bids