František Sylva Toman (1886-1942)
olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:43
Current price: 2.000 CZK (84 €)