Julia Sábová

Mořské pobřeží

olej, lepenka, 34 x 25 cm, sign. LD Sábová, rám

ID: 293

Auction price: 650 CZK (28 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 17:52

Current price: 650 CZK (28 €)