Ladislav Svobodník (1904-1970)
akvarel, papír, 40 x 55 cm, sign. LD Svobodník, rám
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:55
Current price: 1.000 CZK (42 €)