K. Lang
olej, lepenka, 1945, 38 x 48 cm, sign. LD K. Lang 45, rám
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:56
Current price: 800 CZK (34 €)