Most v Oseckém údolí
olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám
ID: 30
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:44
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
ID: 30