J. Weigl
olej, plátno, 1937, 38 x 49 cm, sign. PD J. Weigl 37, rám, plátno protrženo
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:59
Current price: 2.000 CZK (84 €)