Daníček M. Král
olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. PD M. Daníček Král, rám
Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:00
Current price: 1.300 CZK (55 €)