Pardubice
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
ID: 314
Auction price: 20.800 CZK (867 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:16
Current price: 20.800 CZK (867 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
ID: 314