Otakar Moravec (1903)
olej, plátno, 1942, 90 x 62 cm, sign. LD Ota Moravec 42, rám
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:15
Current price: 2.500 CZK (105 €)