Jaroslav Procházka

Praha v zimě

olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám

ID: 38

Auction price: 2.500 CZK (105 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 13:37

Current price: 5.000 CZK (209 €)

Last auctioneer: ID4**3 History of bids