Praha v zimě
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám
ID: 38
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:37
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID4**3 History of bids
ID: 38