Zelená Hora
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD Pešek, rám
ID: 44
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:43
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
ID: 44