Kostel sv. Jakuba
olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám
ID: 46
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:45
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID1**9 History of bids
ID: 46