Klimeš
olej, plátno, 80 x 139 cm, sign. LD Klimeš, rám
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:49
Current price: 3.000 CZK (125 €)