Josef Häring (1952)
olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:57
Current price: 2.000 CZK (84 €)