A. Krátký

Ústí nad Orlicí

akvarel, papír, 1911, 34 x 49,5 cm, sign. PD A. Krátky, rám

ID: 65

Auction price: 900 CZK (38 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 14:04

Current price: 900 CZK (38 €)