Podzim na Českolipsku
olej, sololit, 46,5 x 86,5 cm, sign. PD O. Martinovský (částečně schováno pod rámem), rám
ID: 82
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:21
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids