Vinný sklep
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám
ID: 88
Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:27
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: ID4**3 History of bids
ID: 88