Josef Ptáček
olej, plátno, 52 x 65 cm, sign. PD Jos. Ptáček, rám
Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:28
Current price: 6.000 CZK (250 €)