Karel Kupka (1905-1971)

Hospodářský vývoj

olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno

the member of SCVU

ID: 9

Auction price: 2.500 CZK (105 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 13:08

Current price: 2.500 CZK (105 €)