Olga Stárková (1945)
litografie, 1992, 48 x 37 cm, sign. PD Olga Stár. 92, rám, č. 61/100
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:31
Current price: 1.500 CZK (63 €)