Vítězslav (Viktor) Hohaus (1889-1981)
olej, plátno, 59 x 68 cm, sign. LD V. Hohaus 20, rám
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:16
Current price: 3.000 CZK (125 €)