Děkanský kostel Nových Benátek
olej, papír, 1933, 32 x 43 cm, sign. LD R. Linhart, rám
studied at Akademie der bildenden Künste in Vienna
ID: 203
Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:22
Current price: 1.300 CZK (55 €)