Jan Klos (1883-?)
olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protrženo
Auction price: 1.650 CZK (69 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:02
Current price: 1.650 CZK (69 €)