Jaroslav Holeček
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:09
Current price: 650 CZK (28 €)