Beskydy
olej, sololit, 32 x 46 cm, sign. LD O. Martinovský
ID: 85
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:24
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
ID: 85