Daniel Defoe (De Foe) (1660-1731)

kniha, třetí francouzské vydání! druhý díl Robinsonových dobrodružství, za předmluvou rozkládací mědirytina mapy světa ze zakreslenou plavbou Robinsona Crusoe, mědirytina ve frontispisu, 6 mědirytin v přílohách vytvořil Bernard Picard, signet na titul. listu, dvě úvodní a koncová viněta, iniciály vše dřevorytem, stránkové kustody, francouzsky antikvou, pasáže kurzívou, vydal LHonoré et Chatelain, Amsterdam 1726, dobová celokož. vazba se zlac. dekorem na hřbetu a raženou linkou na deskách, zlacená ořízka, VIII., 588s., hrany desek odřené, dolní část hřbetu lehce poškozená červotočem, velmi dobrý stav

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 131

Auction price: 12.000 CZK (500 €)

Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00

Current price: 12.000 CZK (500 €)