Daniel Defoe (De Foe) (1660-1731)

kniha, výpravné vydání, 24 barevných ilustrací na zvláštních přílohách Noel Pocock, dvoubarev. titulní list, vydal Henry Frowde and Hodder & Stoughton, London 1910, celoplátěná vazba s motivem stop v písku, zlacená ořízka, tištěno na silném papíře, 352 s., lehce pomačkáné okraje desek, lehce zašpiněná, vzadu skvrna a drobné poškození na deskách a hřbetu, flíčky na listech, velmi dobrý stav

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 141

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00

Current price: 1.500 CZK (63 €)