Nový epochální výlet pana Broučka, tentokráte do 15. století
kniha, 18 x 13 cm, il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1888, pův. clpl. vazba s ražbou Josef Pfeiffer, zlacená ořízka, 316s., restaurováno, nová předsádka, lehce opotřený hřbet, dobrý stav
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 336
Auction price: 500 CZK (21 €)
Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids