Konstantin Paustovskij: Noční dostavník
bibliofilie, 5x sign. litografie a podp. s v tiráži C. Bouda, vyd. Mladá fronta, Praha, 1977, ed. Blíženci, ex. 8/300 s podp. Z. Psůtkové (překl.) a J. Svobody (red.), ruční papír, volné listy v pův. ob., 37s., velmi dobrý stav
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
ID: 505
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 1.000 CZK (42 €)