Karlův most
10x litografie, 42,5 x 30 cm, 10x sign. litografie, autoři: Jiří Lacina, Vladimír Pokorný, Josef Procházka, vyd. Vátvarná škola, Praha, 1955, volné listy v obálce, velmi dobrý stav
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 571
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 1.000 CZK (42 €)