Ludmila Jiřincová (1912-1994)

P. Režný: Villon očima Ludmily Jiřincové

bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu, linořez na ob. L. Jiřincová, v závěru soupis villonovských prací L.J., příloha Zpráv SČB, úprava Jos. Hrachovina, vydal Spolek českých bibliofilů a SČUG Hollar, Praha 1955, orig. brož všitá do kartonové vazby s ob., ex. 400, 26s., velmi dobrý stav

Provenance: Antiquarian Ostrovní

Literature: Sáňka č. 6849

the disciple of prof. T. F. Simon

ID: 603

Auction price: 400 CZK (17 €)

Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00

Current price: 400 CZK (17 €)