Vladimír Boudník (1924-1968)

Dopis Prokopu Tomanovi ml. s přiloženou grafikou

dopis, 1958, Rukopisný dopis s podpisem z 5.11.1958 o exposionalismu a aktuálním stavu výtvarného umění v zemi, v původní obálce, strojopisný signovaný text Humánní abstraktní obraz a způsob nazírání na tento druh tvorby; přiložena aktivní grafika V prostoru bez zemské tíže ve formátu 7,7 x 10,5 cm, signováno Vladimír Boudník 1958, dole text: Polohu předmětů určuje příslušná rychlost. Snění minulých staletí se skrze lidskou práci stalo skutečností.

Provenience: z rodinné pozůstalosti po Prokopu Tomanovi

studied at The State Graphic School in Prague

ID: 803

Auction price: 10.000 CZK (417 €)

Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00

Current price: 12.000 CZK (500 €)

Last auctioneer: ID6**5 History of bids