Banská Bystrica 1255-1955 Desať grafickych listov
bibliofilie, 40 x 30 cm, sign. dřevoryt L. Fulla, 2x sign. litografie Frant. Kráľ, 3x sign. dřevoryt Július Szabó, 2x sign. litografie a sign. dřevoryt Joz. Fedora, sign. linořez a návrh ob. R. Dúbravec, vše v paspartách při příležitosti 700 výročí založení města Banské Bystrice vydal Slovenský fond výtvarných umení - Martin 1954, pův. polopl. desky s chlopněmi, ex. 145/250, papír mírně zažloutlý, velmi dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
studied at the private fine art school of G. Mally in Bratislava, the disciple of prof. A. Hofbauer and F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague
ID: 588
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 5.000 CZK (209 €)