Miroslav Slejška (1931)

U Národního divadla

akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!

Provenience: z rodiny přátel autora

ID: 1083

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

Planned termination: 24. 05. 2024 11:47

Current price: 1.000 CZK (42 €)