Pivní koza
koláž, akvarel, tuš, papír, 1997, 19,5 x 35,8 cm, sign. PD Michal Hrdý , text: Hele, jakou jsem si pořídil kozu!, na zadní straně autorské razítko
Provenience: z rodiny přátel autora
ID: 1086
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:50
Current price: 1.000 CZK (42 €)