Michal Hrdý (1959-2003)

Pivní koza

koláž, akvarel, tuš, papír, 1997, 19,5 x 35,8 cm, sign. PD Michal Hrdý , text: Hele, jakou jsem si pořídil kozu!, na zadní straně autorské razítko

Provenience: z rodiny přátel autora

ID: 1086

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

Planned termination: 24. 05. 2024 11:50

Current price: 1.000 CZK (42 €)