Saint Malo
5x serigrafie, 1996, 42 x 60 cm, vše sign. PD Miotte, soubor pěti signovaných serigrafií s básní Jiřího Kosteleckého, přiložen katalog s podpisy obou autorů
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1186
Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:30
Current price: 5.500 CZK (230 €)