Jean Miotte (1926-2016)

Saint Malo

5x serigrafie, 1996, 42 x 60 cm, vše sign. PD Miotte, soubor pěti signovaných serigrafií s básní Jiřího Kosteleckého, přiložen katalog s podpisy obou autorů

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 1186

Auction price: 5.500 CZK (230 €)

Planned termination: 24. 05. 2024 13:30

Current price: 5.500 CZK (230 €)